Logo

    O Nas

    Sklep internetowy Fototransfer.pl jest wyjątkowym miejscem - tu samodzielnie zaprojektujesz gadżety z nadrukiem już od jednej sztuki. Nasza stale powiększająca się biblioteka czcionek, grafik, szablonów i clipartów, pomoże Ci dostosować projekt do Twoich potrzeb. Koszulki, torby, kubki, poduszki - wszystko z dowolną grafiką - puść wodze swojej wyobraźni! Dzięki aranżacjom produktowym, które znajdziesz na naszym blogu, poznasz bliżej produkty i zaczerpniesz inspiracje.

    Naszym celem jest zadowolenie wszystkich Klientów, od jednoosobowych działalności gospodarczych i bloggerów po wielkie przedsiębiorstwa i znane marki. Oferujemy produkty z nadrukiem o najwyższej jakości.

    Jesteśmy profesjonalistami, dlatego potrafimy dostosować się do indywidualnych wymagań naszych Klientów - od tagowania produktów podczas procesu nadruku, do pakowania i wysyłki poszczególnych produktów do odbiorcy ostatecznego.

    Współpracujemy z artystami, fotografami, grafikami - jeśli masz głowę pełną pomysłów, u nas możesz udostępniać swoje motywy i czerpać z nich zysk.